Olmax to agencja celna oferująca kompleksową reprezentację przed Urzędami Celnymi. W ofercie znajduje się m.in. dokonywanie odpraw celnych oraz zabezpieczenie długu celnego, przygotowanie dokumentacji przewozowej oraz doradztwo w zakresie przepisów celnych. Korzystając z pomocy agencji celnej Olmax można dodatkowo sporządzić deklaracje statystyczne Intrastat a także deklaracje do Urzędu Celnego. Usługi agencji celnej Olmax obejmują prócz tego fachową pomoc w dziedzinie akcyzy a także tłumaczenia dokumentów związanych z wszelkiego gatunku odprawami celnymi. Są to tłumaczenia oferowane w wielu językach europejskich. Wykonywane są one z dnia na dzień, z tej przyczyny nie trzeba się martwić o to, że nie otrzyma się potrzebnych do różnych celów dokumentów na czas.

Firma Olmax funkcjonuje na polskim rynku już od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie jej pracowników gwarantuje fachową pomoc w każdej, wręcz w najwyższym stopniu skomplikowanej sytuacji. Z agencją celną Olmax nie należy się w związku z tym martwić o to, że przepisy zostaną zinterpretowane niezgodnie z aktualną wykładnią prawną. Ponad 3000 zleceń na przestrzeni 2019 roku oraz przeszło 50000 zleceń od początku istnienia firmy – to liczby, które wskazują na wysoką moda agencji Olmax między polskich firm oraz jednocześnie jej profesjonalizm.

Agencja Olmax to agencja celna zapewniająca korzystne sytuacja współpracy. W dłuższej perspektywie czasu, przy częstym korzystanie z usług, jej stali klienci mogą dogadać się konkurencyjne stawki za usługi. Umożliwia to na zyskanie dodatkowych oszczędności, które można ofiarować na bieżącą funkcjonowanie firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *