Firma DROB S.A. realizuje swoją działalność już od wielu długich lat. Jej doświadczenie to przeszło 40 lat pracy. Nic dziwnego stąd, że jest to jedna z w najwyższym stopniu poważanych i zwykle polecanych firm w branży drobiarskiej. Tym co zachęca klientów do korzystania z jej oferty to głównie doskonała jakość świadczonych usług. Każdy kto postanowi kupić coś w Spółce DROB S.A. może mieć pewność, że współpracuje z firmą w sumie profesjonalną i rzetelną.

Firma ta ma bogatą propozycję, w której wyszukać można w szczególności pisklęta gęsie, pisklęta kurze, odchowane kurki, pisklęta kacze, i jaja wylęgowe od kogut mięsnych. Gwarantuje także usługi wylęgowe.

Do swojej codziennej dyspozycji przedsiębiorstwo ma aż 9 zakładów wylęgowych oraz 2 fermy reprodukcyjne. Wszystkie te obiekty są położone w Wielkopolsce i zmodernizowane, dzięki czemu pracują niezwykle wydajnie i zgodnie z najwyższymi wymaganiami jakościowymi. W modernizacji ważną rolę grała spółka Petersime, bez zarzutu znana w branży. Do tego Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A. dba o to, by stada były rzetelnie testowane i miały zapewnioną opiekę weterynaryjną. Dzięki temu jakość świadczonych tam usług nigdy nie spada.

Firma ta wciąż rozwija swoją działalności, co sprawia, że nawiązuje współpracę z wieloma sklepami i innymi przedsiębiorstwami, które mają duże zapotrzebowanie na produkty branży drobiarskiej. Realizuje swoje usługi w niezwykle przystępnych cenach, co stanowi kolejną zachętę do tego, by korzystać z oferty tej spółki. Firma DROB S.A. to tym samym spółka, której na pewno można zaufać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *