El-Tech to kompetentna firma, która od 2006 roku, świadczy prace w branży elektroenergetycznej. Usługi, jakie proponuje, są zupełnie kompleksowe. Dotyczą przede wszystkim montażu instalacji elektrycznych. Lecz także zaliczają się do nich: lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych, naprawa kabli, profesjonalne pomiary elektryczne, pomiary transformatorów, diagnostyka SN oraz próby napięciowe SN.

Doświadczona kadra pracowników bez najmniejszego problemu montuje nawet te najtrudniejsze instalacje w budynkach mieszkaniowych jak również różnych w obiektach przemysłowych.
Naprawa kabli także nie sprawia kłopotu. Jeśli chodzi o same pomiary, to są one wykonywane zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. Tak aby uzgodnić odpowiednie zasady partnerstwa czy współpracy, powinno się skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę: Eltech-service.pl

Niemało czynności pomiarowych i również zarazem konserwacyjnych, jakimi zajmują się fachowcy z EL-Tech, zapewnia zaiste prawidłową pracę transformatora, a co za tym idzie – wydłuża jego żywotność. Lokalizacja uszkodzeń kabli również jest tutaj bardzo kluczowa, w głównej mierze tuż po silnych zimowych mrozach, kiedy często dochodzi do uszkodzenia przewodów umieszczonych w ziemi (do rdzewienia ich izolacji oraz wypalania stopniowego izolacji w miejscu przetarć). Firma El-Tech, dzięki nowoczesnym urządzeniom jest w stanie się tym zająć profesjonalnie. Wszelkie, wspomniane wyżej pomiary elektryczne, są np. świadczone z użyciem niezwykle niemałej gamy osprzętu pomiarowego. Niezbędnego także do poprawnej eksploatacji tych niezwykle ważnych urządzeń elektroenergetycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *