Firma Bazar mieści się w Radomiu i działalność swoją prowadzi już od przeszło dwudziestu pięciu lat. Trudni się w pełnym wyposażeniu łazienek. Drugą profesją są płytki ceramiczne każdego typu. Tego gatunku płytki wdrożenie mają zwłaszcza do łazienek, tarasów, pomieszczeń domowych i biurowych.
Inaczej wyglądają płytki tarasowe a w przeciwnym wypadku biurowe i do łazienki. Do wyboru są takie materiały jak: gres, klinkier czy kamień. Na wyposażeniu jest także pełny wybór armatury sanitarnej. Są to: zlewy, kabiny prysznicowe, wanny, wieszaki i uchwyty. Bazar na swoim koncie ma sporo dużych realizacji przy znaczących budowach nieruchomości na terenie całego kraju.
Były to w tym także: baseny, obiekty użyteczności publicznej czy szkoły. Klient ma sposobność wyboru między bardzo dużej ilości ceramiki. Tu na pewno każdy znajdzie coś na swój gust.
A to toteż, że firma sprzedaje lecz również płytki z naszych rodzimych produkcji lecz także importuje je od wiodących dostawców z innych krajów europejskich. Są to głównie: Portugalia, Czechy, Włochy i Hiszpania.
Oczywistym standardem tego przedsiębiorstwa jest żeby pomóc klientowi w wyborze. Z pomocą służą takie narzędzia jak katalogi i komputerowe wizualizacje. Usługi te są oczywiście darmowe. Tak samo transport do miejsca przeznaczenia na prośbę klienta. Realizowana jest naumyślnie usługa – strefa klienta. W wyznaczonych godzinach dostępni są projektanci, którzy za darmo udzielają rad i pomagają w podjęciu decyzji. Na potrzeby klienta dokonuje się wizualizacji komputerowej. Za sprawą czego system oblicza liczebność potrzebnych płytek do tej realizacji oraz cenę całego projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *