Wizerunek i styl ubrania – o to się troszczymy


Kto planuje ubrania? Ewidentnie projektanci. Co poniektórzy z nich znani są na pełnym globie. Ubrania tych najbardziej kultowych niestety nie są generalnie dostępne, wyprzedawane są tylko w konkretnych domach mody lub robione na zamówienie a w dodatku ich cena jest w zasadzie niezwykle wysoka. Skutkiem tego też stereotypowi ludzie zarabiający średnią krajową raczej nie decydują się na to, by takie ubrania od projektantów kupować, by chodzić w nich na co dzień. 

Czy zwracamy szczególną uwagę na wygląd swój czy osób, które nas otaczają? Zdecydowanie tak. Nieraz robimy to całkiem nieświadomie oraz nawet jeśli uważamy, że wygląd człowieka nie jest najważniejszy – patrzymy na niego. Oceniamy człowieka po tym, jak wygląda. I nie chodzi tu o to, żeby posiadać na sobie drogie, gustowne ubrania, żeby ubierać się u kultowych projektantów. Takie rozstrzygnięcia są jedynie dla tych, jakich na to stać. Ludzie totalnie przeciętni, którzy nie mogą na ubrania przeznaczyć obfitych pieniędzy powinni poszukiwać kompletnie innego, nie nacieszonego przepychem stylu ubierania się. A dla niektórych z nas takie poszukiwania nie są wcale takie skomplikowane ani skomplikowane. Powinniśmy jedynie wiedzieć, co nam się podoba, musimy potrafić oszacować jakość pozyskiwanych przez nas ubrań. Wybierajmy takie, jakich jakość jest odpowiednia. A takie rzeczy w żadnym wypadku nie muszą być drogie. Zróbmy sobie spacer po punktach sprzedaży w poszukiwaniu prawdziwych perełek ubraniowych. Jeżeli będziemy mieć szczęście nabędziemy wiele za niewiele. I na takie okazje polujemy.

Znajdź osobisty styl ubioru

Poszukujemy własnego stylu i nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak to uczynić? Podoba nam się wiele rzeczy ale nie jesteśmy przekonani, które do nas pasują a które nie? Poradźmy się stylisty. Dzisiaj niezwykle dużo osób z porad stylistów korzysta. I wcale nie są to tylko aktorzy, piosenkarze lub znani celebry Ci. Chcemy wyglądać porządnie, chcemy posiadać własny styl. Wobec tego dążymy do tego, aby nasze ubrania nienagannie pasowały do nas, figury, indywidualności. Styliści potrafią przyjrzeć nam się z daleka, ocenić nas z dystansem. To, jaki wybierzemy styl uzależnione jest od wielu rzeczy, nie jedynie od charakteru, lecz choćby od zawodu, jaki wykonujemy, od miejsca, w którym pracujemy. Więcej porad odszukasz na domenie money. 

Nie obawiajmy się przemian, nie bójmy się analizować, sprawdzać, próbować oryginalnych rzeczy, oryginalnych krojów. Na takim testowaniu polega poszukiwanie własnego stylu. A bywa, że poszukiwania stylu trwają przez dużo miesięcy a nawet lat. Dajmy sobie szansę na to, by go odkryć. I nie zrażajmy się modowymi wpadkami. Te zdarzają się nawet najważniejszym.

Sprawdź również:

https://www.canadianss.com  fashion

http://www.sn2world.com  – gadgets

https://www.globewings.net – lifestyle

https://www.24hours-news.net – cash

https://www.24info-neti.com – money

https://www.24edu.info – business


Otagowano: 

Kategoria: technique


Napisz odpowiedź lub dodaj komentarz


Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane

Możesz używać tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>